CHINY HARZONE INDUSTRY CORP., LTD

ZAPEWNIĆ KLIENTOM ZAPEWNIENIE I SUKCES. ABY USTALIĆ PIERWSZĄ MARKĘ WYPOSAŻENIA AWARYJNEGO W CHINACH

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyMetalowe ogrodzenie ogniwa łańcucha

Łatwość instalacji Metalowy ogniwo łańcucha Ogrodzenie ogniwa łańcucha Nie zasłaniaj światła słonecznego

Łatwość instalacji Metalowy ogniwo łańcucha Ogrodzenie ogniwa łańcucha Nie zasłaniaj światła słonecznego

Ease of installation Metal Chain link Fencing Chain Link Fencing Do not obscure sunlight

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HARZONE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Szczegóły pakowania: Według szczegółowego zamówienia
Czas dostawy: Negocjacji
Zasady płatności: Według szczegółowego zamówienia
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Łatwość instalacji Metalowy ogniwo łańcucha Ogrodzenie ogniwa łańcucha Nie zasłaniaj światła słonecznego

Popularność ogrodzeń ogniw łańcucha wynika z relatywnie niskiego kosztu i łatwości instalacji. Kolejną zaletą jest to, że dzięki otwartemu splotowi ogrodzenia ogniw łańcucha są przezroczyste i nie zasłaniają światła słonecznego z obu stron płotu. Jeśli pożądane jest półprzezroczyste ogrodzenie, można to osiągnąć przez wstawienie listew do siatki.

Płotek łańcuchowy jest ogrodzeniem "plecionym" z drutu stalowego ocynkowanego do siatki lub siatki, która tworzy serię blokujących się kwadratów. Ta tkanina jest określana jako "tkanina" ogrodzenia. Jest on zabezpieczony do stalowych słupków osadzonych w ziemi, często używanych do ogradzania szkolnych podwórków, parkingów, nieruchomości przemysłowych, kortów tenisowych, boisk do baseballa, a nawet osiedli mieszkaniowych. Może być również stosowany do tworzenia wybiegów dla psów, hodowli i zagród dla zwierząt i jest regularnie wykorzystywany jako tymczasowe ogrodzenie do zabezpieczania placów budowy.
Drut ogrodzenia łańcucha może mieć różne grubości lub grubości. Im niższy numer wskaźnika, tym grubszy drut i tym droższe będzie ogrodzenie. Typowe rozmiary to 11 grubości (cienkie), 10 grubości (grubsze) i 9 grubości (jeszcze grubsze).
Kolejną specyfikacją ogrodzenia ogniwa łańcucha jest średnica siatki. Jest to diagonalny wewnętrzny pomiar jednego z "kwadratów" wykonanych w obu kierunkach. Najczęściej spotykany rozmiar siatki to 2 cale (5 cm), zwykle używany do drutu o przekroju od 9 do 11, ale nieco większe oczka są używane do grubszego drutu.
Oprócz stali ocynkowanej, ogrodzenia ogniw łańcucha mogą być pokryte PVC-owską powłoką, która przypomina gumowaną powłokę. Ta powłoka jest termicznie połączona i zespolona, ​​zapewniając trwałe, gładkie wykończenie, które występuje w wielu kolorach i chroni ogrodzenie przed rdzą. Pokryty winylem materiał ogrodzeniowy jest zwykle 2 - 3 razy droższy od standardowych ogrodzeń ogniw łańcucha.

Szczegóły kontaktu
CHINA HARZONE INDUSTRY CORP.,LTD

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)